loader

DEKORUNUZU TAMAMLAYACAK ONEL KOLTUKLAR

Koltuk, bir yatırım parçasıdır ve piyasada pek çok seçenek mevcut olduğu için karar vermek zor olabilir. Doğru seçimi yapmanıza yardımcı olmak için, en sevdiğimiz tasarım koltuklarımızın bir listesini derledik.

Mevcut koltuğunuzu değiştirmek veya evinize biraz stil ve incelik katmak için bir özellik parçası eklemek istiyorsanız, seçimlerimize göz atın. Ürün yelpazemiz tamamen özelleştirilebilir olduğundan, mevcut dekorun bir sorun olması gerekmez, odanızı özelleştirmek için geniş bir kumaş döşeme ve farklı koltuk seçenekleri sunuyoruz.En sevdiğimiz çağdaş tasarım sahibi koltuklarımızdan biri olan Lusso ...

Devamı

COUNTRY TARZI KOLTUKLAR

Kır tarzı oturma odaları sıcak ve samimi olup, arkanıza yaslanıp dinlenmek ve sosyalleşmek için evin içinde mükemmel bir konum sağlar. Kır tarzının birçok çeşidi vardır, bu genellikle farklı bölgesel eğilimlerin bir sonucudur - bir kıyı kır evi, çoğu zaman, tepelerle çevrili kırsalın derinliklerinde yer alan izole bir evinkinden tamamen farklı bir kır dekoru tarzına sahip olmayacaktır. Mülk büyüklüğü ve yaşı da ülke türü içinde stil farklılıkları yaratabilir.

Doğal dünya her yerdedir, country tarzı dekor, yalnızca süslemeler, aksesuarlar, sanat eserleri ve tekstillerin kullanımıyla değil, aynı zamanda tuğla ve kirişler gibi açıkta kalan doğal ...

Devamı

MILY SANDALYELERİNİZİ YERLEŞTİRME

Odanın ayırt edici şekli, oturma odası, yemek odası, mutfak, ofis ve hatta yatak odasında olabilecek ilginç bir özellik parçası sağlayarak evin herhangi bir yerinde bir açıklama yapabileceği anlamına gelir. Ancak en popüler seçeneklerden biri oturma odası- burası, evin sakinlerinin dinlenmeye ve gevşemeye geldiği alandır. İyi konumlandırılmış bir sandalye sadece en üst düzeyde konfor sağlamakla kalmaz, aynı zamanda herhangi bir oturma odasına çok ihtiyaç duyulan bir özelliği getirmenin yanı sıra sıcak ve davetkar bir oturma alanı yaratır.

Devamı