loader

KURUMSAL

Onel Sandalye Üretim San. LTD. ŞTİ çatısı altında Onel Konsept olarak mobilya sektöründe yirmi yılı aşkın tecrübeye sahip ekibimizle yaşam alanlarına hitap eden estetik dizaynlarla sandalye, masa üretiminin yanında cafe, restoran, okul, hastane, öğrenci yurdu, toplu konut ve otel dekorasyonu iş yerlerinin donanımını yapıyoruz.

Onel Konsept olarak, üretiminin tüm aşamalarında kullandığı ağaç, boya, kumaş ve aksesuar seçimlerinde standart olarak birinci sınıf materyal kullanıyoruz, böylelikle ürünlerimizi kullananlar için ömür boyu kusursuz müşteri mutluluğu sağlıyoruz. Konya’da bulunan fabrikamız geniş ürün yelpazemizin dışında özel ürün tasarımı talebinizi de karşılamak amacıyla faaliyetini sürdürmektedir.

29
Mobilya sektöründe

Yıllık Tecrübe

Siz değerli müşterilerimizden gelen talepleri yerinde inceler, ergonomi ve estetiği birleştirerek, kişiye ve mekâna özel tasarımlar yapıyoruz. Yaptığımız tasarımları ise kendi bünyemizde üreterek, işi teslim edene kadar titizlikle çalışırız. Üretim kendi fabrikamızda başlar ve montaj kendi ekibimizle biter. Fiyat politikamız, müşterilerimizin bütçesine uyacak şekilde esnektir.

Aynı ürünü farklı malzemeler ve muadil aksesuarlar kullanarak, farklı fiyat alternatifleriyle üretebilmekteyiz. Kalite ve estetikten ödün vermeden birinci sınıf işçilikle, imalat sürecinin her aşamasını kontrol ederek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Mobilya sanayisinde faaliyet gösteren firmamız 1991 yılında başladığı yolculukta, uluslararası hizmet standartlarını ön planda tutarak yurt içi ve yurt dışı satış ağları ile tedarikçi mobilya üreticileri aracılığıyla Türkiye’nin her noktasında ve dünya genelinde kalitesini kanıtlamıştır.

kurumsal imaj
kurumsal imaj