loader

Koltuk, bir yatırım parçasıdır ve piyasada pek çok seçenek mevcut olduğu için karar vermek zor olabilir. Doğru seçimi yapmanıza yardımcı olmak için, en sevdiğimiz tasarım koltuklarımızın bir listesini derledik.

Mevcut koltuğunuzu değiştirmek veya evinize biraz stil ve incelik katmak için bir özellik parçası eklemek istiyorsanız, seçimlerimize göz atın. Ürün yelpazemiz tamamen özelleştirilebilir olduğundan, mevcut dekorun bir sorun olması gerekmez, odanızı özelleştirmek için geniş bir kumaş döşeme ve farklı koltuk seçenekleri sunuyoruz.

LUSSO

En sevdiğimiz çağdaş tasarım sahibi koltuklarımızdan biri olan Lusso, zarafetin ve sofistike olmanın özüdür. Bu koltuk, yumuşak bir dokunuş getiren ince kıvrımlı köşelere sahip bir küp tasarımı sunar. Lusso, farklı yüzeylerde bulunan mütevazı ancak şık metal ayaklarla hafifçe yükseltilmiştir. Bu sandalyenin özelleştirilebileceği geniş kumaş döşeme seçenekleri yelpazesi, onu çeşitli ev iç mekanlarına uygun hale getirir.

Parlak renkli veya desenli döşeme, sıkıcı bir alanı canlandırmanın ve özellik parçanızın hak ettiği ilgiyi görmesini sağlamanın harika bir yoludur.

Nötrler

Sakin ve huzurlu bir nötr renk şeması, kanat arkası gibi vurgu parçalarının eğrilerinin ve biçiminin gerçekten takdir edilmesini sağlayacaktır. Nötr duvarlar, yüksek kaliteli mobilyaların, ilginç formların ve kişisel dokunuşların ön plana çıkmasını sağlar - nötrlerin kullanımı aynı zamanda iç mekandaki farklı dokuları, cesur desenlerden daha fazla vurgular.

Doku

Dokulu döşemelik kumaş seçimi, seçtiğiniz odaya ilgi çekecek, derinlik ve sıcak, iyi tasarlanmış bir alan yaratacaktır.

Kontrast

Nötr döşemeli kanat arkalı sandalyenizi renkli bir arka plana yerleştirin veya alternatif olarak desenli veya parlak ve cesur kumaştan döşemeli bir sandalyeyi nötr bir sırt düşmesine karşı yerleştirin.

Bu hoş kıvrımlı arkası lüks özellikli koltuk, görkemli dolgusu ve saks mavisi kenarları ile rahatlık ve rahatlama için mükemmel bir yer sağlar - okumak veya sadece oturup biraz zaman geçirmek için ideal bir yer. Simon İngiltere'nin önde gelen kumaş evlerinden çok çeşitli farklı kumaş döşeme seçenekleri arasından seçim yaparak evinizin iç mekanına uyacak şekilde tamamlanabilir. Koleksiyonumuzun bu çarpıcı mavi tonu gibi cesur bir kumaş seçerek Simon’u daha da göz alıcı hale getirin.